Restoranas

Viešbutis: +370 687 97756, info@sturmusvyturys.lt | Restoranas: +370 650 90139

Restoranas Šturmuose sezoną pradeda nuo 2017m. balandžio 28d. ir dirbs penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 13 iki 21 val. Nuo birželio 16 d. dirbsime kasdien nuo 13 iki 21 val.


Uoste įsikūręs restoranas kartu su viešbučiu sudaro jaukų architektūros ansamblį, alsuojantį senąja Mažosios Lietuvos dvasia.
 
Restorano interjeras ir jo apstatymas kuria paprastumo, jaukumo ir originalumo įspūdį. Jame nėra nieko, kas nereikalinga, kas trukdytų mėgautis ramybe, unikaliais patiekalų skoniais ir užgožtų jaukų židinio ugnies spragsėjimą bei tylą.

Tai vienintelis Lietuvoje šviežios žuvies restoranas, kuriame Jūs tikrai nerasite tradicinio meniu. Kiekvieną dieną žvejai išplaukia į marias ir tik nuo marių Maumo ir žvejų sėkmės priklauso, ką Jūs valgysite šiandien. Kiekvienos dienos laimikis yra išdėliojamas ant ledo ir Jūs patys galite pasirinkti, kurią žuvį Jūsų pačių akyse paruoš ir židinyje iškeps restorano virėjas.

Nepraleiskite progos paragauti mūsų stebuklingos žuvienės, kurios ugnies ir ypatingo užpilo kerai padės išsipildyti slapčiausiems Jūsų norams…

Šalia restorano įrengta jauki terasa su mediniais gultais, todėl mėgaudamiesi mūsų patiekalais ir gėrimais, Jūs galite stebėti tai, kas vyksta kitapus marių – kaip į mirusias kopas leidžiasi saulė, kaip vakare įsižiebia Kuršių nerijos žiburiai, o naktį virš galvos nušvinta visi žvaigždynai.

Įsiklausykite, čia girdisi, ką šnibžda žuvys…