Pramoginės-pažintinės kelionės baidarėmis

Viešbutis: +370 687 97756, info@sturmusvyturys.lt | Restoranas: +370 650 90139

Pramoginės-pažintinės kelionės baidarėmis

„Šturmų Švyturys“ nuomoja ypač kokybiškas, saugias ir labai stabilias anglų gamybos baidares Acade (1 vienvietė) ir Vista (4 dvivietės). Šios modernios iš šiuolaikiškų medžiagų pagamintos baidarės labai komfortiškos, jų sėdynės reguliuojasi pagal individalų poreikį, o daiktams susidėti skirti specialūs reikmenys, kurių nuoma įtraukta į baidarių nuomos kainą.

Jūs galite pasirinkti iš mūsų turimos įrangos:
 
- 1 vienvietė baidarė
- 4 dvivietės baidarės
- Irklai
- Gelbėjimosi liemenės
- Neperšlampamas dėklas žemėlapiui ir žemėlapis
- Neperšlampami dėklai mobiliesiems telefonams
- Neperšlampami maišai daiktams susidėtiŠturmai - Ventės Ragas - Šturmai

1 baidarė (dvivietė arba vienvietė) – 80 Lt.
Į kainą įeina: liemenė, neperšlampami dėklai mobiliam telefonui, žemėlapiui, rūbams, vaikiška kėdutė, montuojama dvivietėje baidarėje tarp sėdynių.

Kelionė mariomis daugumai palieka neišdildomą įspūdį. Kuomet išplaukus iš uosto prieš akis atsiveria neaprėpiamos dangaus ir vandens erdvės, staiga išgyveni keistą jausmą – tarsi būtum mažytė, šios nesuvokiamos ir vieningos galybės dalelė. Lengvos ir trapios, lyg stebuklingas miražas virš horizonto pakimba Negyvosios kopos, saulėtą dieną švytinčios tarsi auksinės pasakų kalvos. Mažytės nendrių salelės marių vandenyje viliojančiai šlama plaukiant pro šalį, o krante verda ramus ir staiga – toks tolimas marių žmonių gyvenimas.

Plaukdami palei krantą Jūs galite stebėti paukščius, o kartais, jeigu vanduo skaidrus ir ramus – mažas, judrias žuveles. Artėjant prie Ventės Rago prieš akis pamažu iškyla senasis švyturys ir paukščių žiedavimo tinklai bei stotis.

Marių nereikia bijoti, o kelionė link Ventės Rago – ypatingai saugi. Vandens gylis palei krantą siekia vos 0,5 m. Mes nuolat sekam orų prognozes, vėjo kryptį ir dangų. Kelionę siūlom tik tada, kai vėjas iš tiesų saugus, o vanduo – ramus.

Šis maršrutas gana lengvas ir tinka visai šeimai. Ramus pasiplaukiojimas trunka apie 2 – 4 val. Net jei niekada neirklavote baidarės, galite nebijoti – mūsų baidarės ypatingai stabilios, patogios ir lengvai valdomos, todėl su jomis susitaria net vaikai.